Wyślij wiadomość

KONKURENCYJNE CENY, LEPSZA JAKOŚĆ I TERMINOWA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.

Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.

1 2 3 4
Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd. Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : WINSTAR
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000
Rok założenia : 2015
pc Export : 90% - 100%

Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.Od momentu powstania firma rozwinęła się z produkcji tkanych siatek drucianych do pozycji lidera rynku w produkcji ponad 100 specyfikacji siatek tkanych ze stali nierdzewnej (tkanina) i mosiężnych siatek drucianych.Firma znajduje się w hrabstwie Anping, znanym jako rodzinne miasto siatki drucianej, i zapewnia wygodny transport.

Nasza fabryka to głównie produkty: siatka druciana ze stali nierdzewnej, siatka spawana ze stali nierdzewnej, siatka druciana powlekana żywicą epoksydową, siatka druciana ze stali niskowęglowej, siatka druciana miedziana, siatka druciana do filtrów itp.

Produkty te są stosowane głównie w przemyśle naftowym, chemicznym, budowlanym, tekstylnym, medycznym, lotniczym, lotniczym, ekspresowym, kolejowym, ogrodniczym, hodowlanym i metalurgicznym.

Będziemy stale budować i rozwijać współpracę z nowymi i starymi przyjaciółmi biznesowymi w kraju i za granicą, realizując naszą misję oferowania produktów dokładnie odpowiadających Twoim potrzebom.

Nasza firma wprowadziła najwyższej klasy maszyny produkcyjne i przyjęła system jakości ISO9000 z produkcją wyrobów z siatki drucianej.Pełna kontrola zakupu materiałów, produkcji i kontroli zapewniła dobrą jakość produktów.Dlatego nasze produkty są nie tylko dobrze sprzedawane w Chinach, ale także eksportowane do wielu krajów, w tym do USA, Niemiec, Japonii, Kanady i Korei.

Mamy nadzieję na nawiązanie przyjaznych relacji biznesowych z klientami na całym świecie.Wyślij zapytanie teraz i dowiedz się więcej o nas!

Szczegóły kontaktu
Hebei Vinstar Wire Mesh Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Jia

Tel: 18831871817

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas